Ana Sayfa Bim Aktüel Ürünleri 15 Aralık Bim aktüel ürünler kataloğu incelemesi (Detaylı inceleme)

15 Aralık Bim aktüel ürünler kataloğu incelemesi (Detaylı inceleme)

1
Abone Ol 

BİM 15 Aralık indirimleri kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 15 Aralık’ta Bim’e neler geliyor neler… 15 Aralık salı gününden itibaren BİM marketlerinde satışa sunulacak indirimli ürünleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yine onlarca ürün indirimli fiyatlarla aktüel ürünler olarak Bim’lerde satışa sunulacak.

15 Aralık BİM aktüel ürünler kataloğu 2 sayfadan oluşmakta. Ürünler arasında ağırlıklı olarak temizlik ürünleri ve cilt bakım ürünleri yer almaktadır. Şimdi katalog sayfalarını incelemeye başlayabiliriz.

BİM 15 Aralık aktüel ürünleri kataloğu 1. sayfası

BİM aktüel ürünler kataloğu 15 Aralık salı broşüründe ilk karşımıza çıkan ürün fairy bulaşık makinesi tableti ve sıvı bulaşık deterjanı. 89.90 tablet fiyatı, 39.90 ise sıvı bulaşık deterjanı fiyatı.

Bim indirimli çocuk bezleri de bu hafta salı günü raflardaki yerini alacak. BİM çocuk bezi fiyatları 47.90 Tl olacak. Daha detaylı fiyat bilgisi için ürün adet fiyatlarına bakmak gerekiyor. Bunu da broşürden inceleyebilirsiniz.

Sayfada yer alan diğer ürünler;

  • Bingo soft konsantre yumuşatıcı
  • Aks yüzey temizleyici
  • Çok amaçlı temizleyici
  • Ultra yoğun çamaşır suyu
  • Ocak ve fırın temizliği için köpük sprey
  • Sirkeli temizleyici sprey
  • Sıvı deterjan ve yumuşatıcı da indirimli fiyata satışa sunuluyor.
BİM 15 Aralık aktüel makyaj ürünleri ve çeşitleri

BİM 15 Aralık aktüel ürünleri kataloğu 2. sayfası

BİM aktüel ürünler kataloğu 15 Aralık salı broşürü 2. sayfasını incelemeye geçelim. Bu sayfada ilk gözümüze çarpan ürün led ampullü makyaj aynası. Pillerle çalışan bu kendinden aydınlatıcılı makyaj aynası 49.90 Tl fiyata sahip. Sayfada cep boy vücut parfümleri, parfümlü kolonya çeşitleri de yer aliyor.

BİM makyaj malzemeleri aktüel ürünleri ise maskara, ruj, oje, pürüzsüzleştirici peeling, İnci kaplamalı far paleti, yüz temizleme fırçası ve yeşim taşlı yüz masaj aleti olarak yer alıyor.

Ayrıca çeşitliliği saç tokaları, bileklik, kolye ve küpe gibi aksesuarlar da salı günü BİM aktüel ürünlerinde yer alacak.

Daha detaylı incelemek için broşür sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz onu da içeriğimize ekliyoruz.

BİM 15 Aralık indirimli temizlik ürünleri

18 Aralık Bim aktüel ürünler kataloğu da yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacak. 18 Aralık Bim aktüel ürünleri kataloğu incelememizi kaçırmamak için sitemizdeki kategoriyi kontrol etmeyi lütfen unutmayın.

15 Aralık BİM aktüel ürünler kataloğu videsounu da sizinle paylaşalım..

Abone Ol 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz