Ana Sayfa Gündem 21 Aralık 2020 gecesi ne olacak? Ünlü astrologdan kehanetler!

21 Aralık 2020 gecesi ne olacak? Ünlü astrologdan kehanetler!

1
Abone Ol 

Ünlü astrolog Zeynep Turan, Nur Tuğba ve Hakan Ural’ın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programına bağlanarak 21 Aralık 2020 sonrası ne olacak, dünyayı ve Türkiye’yi neler bekliyor bunları anlattı.

Satürn ve Jüpiter buluşması ne zaman ve neden bu kadar önemli tüm detaylarıyla ortaya koydu.

17 – 21 Aralık arasında tüm burçlar dikkatli olmalı, tüm dünya dikkatli olmalı…

21 aralık astroloji için çok önemli bir gün. İşte astrolog Zeynep Turan’ın programdaki açıklamaları…

Kolay günlerden geçmiyoruz, zor günlerden geçiyoruz, karışık günlerden geçiyoruz. 2020 başladığı gibi bitecek ve gökyüzünde yüzyılda bir olan çok önemli bir olay oluyor. İnşallah buna vakıf oluruz, anlayabiliriz.

21 Aralık akşamı ne olacak?

21 Aralık akşamı ne yaşanacak

21 Aralık akşamı ne yaşanacak”, “21 Aralık Mehdi’nin geliş tarihi mi?” diye merak edenler için Turan, “21 yüzyılı yeniden doğuruyor gökyüzünü” diyerek açıkladı:

2 gezegenin ışıklarının birleşmesi tüm dinlerde, din kitaplarında Mehdi’nin de haberleri olarak bizim kitabımızda da Kuran’ımızda da 2 gezegenin gökyüzünde sıralandığında peygamberlerin haberciliğini yapan toplumların yeni bir sürece girdiğini anlatan, yeni bir yüzyılın başlangıcını temsil eden, insanların yeryüzünde frekanslarıyla oynandığı ve aslında baktığınızda bu gezegenin algoritmalarının akışının değiştiğini anlatıyor.

O yüzden de bugün burçtan çok öte! Önünüze birçok haber düşecek. Bununla ilgili zaten yapmaya başladılar. Ama isterseniz ben de bugün birazcık küçük bir şey anlatmak istiyorum. Önümüzdeki günlerde düşen uydular, bozulan elektronik cihazlara, baş ağrılarına ve özellikle evde kapalı olduğumuz süreçte gerginlikler olabilir; ama bunu bakın insan yapmıyor. Bu gezegenimizin atmosferindeki bir kayma olacağını işaret ediyor. Yani yaşadığımız gezegenin kalbinin nabzı hızlanıyor.

2020 son günlerini oynarken Mevlamın yazdığı gökkubbede iki tane büyük gezegen kavuşuyor. 100 yılda bir olan gökyüzü olayı gerçekleşecek. 17 Aralık’ta başlayacak gezegenler 21 Aralık’ta 23.40 da tam olarak kavuşacaklar. Ya dinlemeyi, sabretmeyi, affetmeyi insancıl olmayı öğreneceğiz ya da zemheri günlerden geçeceğiz.

21 Aralık tarihinden sonra siyasal krizler görülebilir

21 Aralık 2020 sonrası yaşanacak olaylar neler?

21 Aralık neler olacak? Turan, olacağını düşündüğü olayları da şöyle sıraladı:

 • Uydu düşmesi
 • Elektronik cihazların bozulması
 • Baş ağrıları
 • Siyasal krizler
 • İstanbul’da enteresan olaylar olacak
 • Gerginlik
 • Siber saldırılar olacak
 • Devletlerin kozmik odası, bankaları ev özel bankaları sıkışacak
 • Kişilerde öfke patlamaları olacak
 • Doğa olayları
 • Yanardağ patlamaları ve hareketlilikleri

Çok şey olacak bu gezegende, bu gezegen bir sıçrayışta, bu gezegen içindeki manyetik alanlar karışıyor. Frekanslarımız karışıyor. Şu an 2020’nin 17 aralığından 21 aralığına kadar gerçekleşecek gökyüzü olayının yaşatacağı doğa olayları insanoğlunu sıkıştırıcı ve çok ciddi anlamda siyasal krizlerin ülkedeki birçok ülkenin birbirine yaşatacağını işaret ediyor.

21 Aralıkta neler yapmalıyız?

21 Aralıkta neler yapmalıyız?

21 aralık elektrik kesintisi mi olacak?

O yüzden de birbirimizi ne olacak değil, hepimize ne olacak, zor günlerinden geçiyoruz sakin olursak ne olacağını anlayacağız ama sakin olmazsak büyük bir kargaşa ve izdihamda elektrik kesintileri deriz, Mehdi geliyor deriz, demenin sonu yok bilginin kirliliğinin sonu yok!

Not: 21 Aralık 2020 elektrik kesintisi mi olacak? Nasa bu konuda açıklama mı yaptı? 21 Aralık’ta güneşte patlama yaşanabileceği ve dünyadaki elektronik cihazların zarar görebileceği komplo teorileri sosyal medyada konuşulsa da bu konuda bilimsel bir açıklama bulunmuyor.

21 Aralık’ta ne olacak? Önce doğa konuşacak, Allah’ın gezegenleri kavuşursa önce hava burcundaki kavuştuğunu Doğa sıkışacak, doğa olayları olacak birçok yerdeki doğal olayları ve en önemlisi ise yanardağ hareketlerine patlamalara şahit olabilir.

21 Aralık’ta ne yapacağız? İzleyeceğiz, başka hiçbir şey sadece yapamayız. Birbirimize sahip çıkabiliriz. Öfkemiz yöneteceğiz çünkü bu bizim elimizde olan bir şey değil, bizim yönetebileceğiniz bir şey değil. İzlemekten başka çaremiz yok.

Şehirlere daha çok kapatacaklar. Türkiye’nin İstanbul kalbidir ve dolayısı İstanbul’la ilgili enteresan olaylar söz konusu. Bakın okuyorsunuz her gün haberlerde. Tarikatlar insanların bilinçaltını kullanarak hayvanları katlediyorlar. Siz tarihinizi ömrü hayatımızda canlı hayvanları kesenlere şahit oldunuz mu? Arkada bilinmeyen insanları kandıran çaresiz insanları kullanan tarikatlar ve tuhaf yapılar. Şu an İstanbul’da ve özellikle tarihi mekanlar etrafında geziyor ve birçok insanı kandırıyorlar. Hayvanları katlediyorlar, insanları birbirine düşürüyorlar.

Bu birleşme en son yani en önemlisi 610 yılında yaşamış. 610 yılında bizim Peygamber Efendimize vahiy inmiş.

Artık içimizdeki neyse dışarı çıkacak, nefislerimiz dışarı çıkacak, niyetlerimiz çıkacak, öfkemiz çıkacak, geçmiş tekrar gözümüzün önüne gelecek. Herkes birbirine daha saldırgan davranabilir.Peki burada kim kazanacak? Sabırlı olan, sakin olan; en önemlisi izleyen kazanacak.

2021’e 21 Aralık bir köprü. Gökkubbede bir kapı açılıyor! Siz görün görmeyin, burçları etkiledi deyin etkilemedi deyin burası çok önemli bir gün.

21 Aralık gecesi ne yapmak gerekiyor?

21 Aralık neler yapılmalı, ne yapmalıyız? Sorularına da yanıt veren Turan konuşmasına şu şekilde devam etti:

Ne yapabilirsiniz? İnandığınız değerler üzerinden dua edersiniz. Bereketli yiyeceklerinizi pişirir yersiniz. Mevlaya tutmuşuz, iki gezegen kavuşuyor. 21. yüzyıl kapılarına bizim çocuklarımızı ilgilendiren günler başlıyor.

• 21 Aralık sonrası yapılması gerekenler ünlü astrolog tarafından böyle açıklandı:
• Öfkenizi kontrol edin
• Sakin kalın
• 5 Ocak 2021’e kadar büyük kararlar almayın
• Dua edin
• 5 Ocak 2021’e kadar acele etmeyin
• İradenizi kullanın
• Kalbinizin sesini dinleyin
• İnançlarınızı iyi yönlendirin

21 Aralık sonrası neler değişecek?

Hukuk denilen sistem yapısını değiştirecek. Eğitim tamamen yapı değiştirecek. Hepimiz teknolojinin içine yaşamayı, buluşmadan görüşmeden yaşamayı öğreneceğiz.

21 Aralık gecesi neler yaşanacak?

21 Aralık gecesi muhakkak en önce siber saldırılar olacak. Bir kere kesin bir bilgi. Yanılırsam tabii ki yanılmış olabilirim, çalışmamış eksik yapmışım ödevimi yanıltmış olabilirim. Siber saldırılar dünyada önce birçok ülkenin kozmik odasını birçok ülkenin Devlet Bankası’nı hedef alacak.

21 Aralık etkisi ne kadar sürecek?

21 aralık olayı yani bu kavuşumunun etkisi 5 Ocak 2021’e kadar sürecek. O yüzden 2020 15 ocağına kadar bütün ekran başındakilere tavsiye; büyük adımlar atmayın, izleyin. Bu günler izleme günleri; öfkenizi yönetme günleri. Acele etmeyin, 5 Ocak 2021’e kadar yapmazsanız ne kaybedersiniz onu düşünün.

21 Aralık sonrası Türkiye nasıl etkilenecek?

Uyanık olun çünkü Türkiye ile ilgili Türkiye’nin haritasını da önemli bu kavuşum ve dolayısıyla hastanelerimizi, kollu kuvvetlerimizi, ülkemizi çok yakından ilgilendiriyor. O yüzden de Türkiye’nin gündeminde çok iddialı şeyler olduğu zaman, boğa burcu koç burcu yengeç burcu diye ayırmayacak. Ayrıca için onun için kitap yazdım ben 2021 var olmak kitabını 5 Ocak’tan sonra oturacağız burç burç okuyacağız.

2021 yeni dünya düzeni…

Çok enteresan işler olacak. Eğer siz önümüzdeki 4 gün içinde yanardağ aktif olduğunu duyarsanız mevlamın eliyle; eğer siz önümüzdeki günlerde uyduların düşürüldüğünü duyarsanız ve özellikle de İran gibi Ermenistan gibi Azerbaycan gibi ülkelerin üstüne bir takım olaylar duyarsanız bu insanların elinde ve bizi yeni bir şey hazırlamaya çalışıyorlar.

O yüzden de hepimizi ilgilendiren bunun adı Kollektif bilinçtir, hepimizi ilgilendiren günler.

Çocuklarımızın geleceği organize oluyor ve çocuklarımız bizim yaşadığımız sıkıntıları ve kavgaları gürültüleri yaşamayacak. Böyle bir dedikodu kavga gürültü olmayacak çünkü sosyal medya mecraları da değişecek. İletişim ağları değişecek. Şu an dünya hepimizin datasını topluyor; gerek HES kodlarıyla gerekse bilgilerimizle gerekse testlerimizle.

Dünyanın 21 Aralık 2020’yi beklediğini söyleyen Astrolog Turan, ‘’Ne olacaksa 21 Aralık’tan sonra olacak’’ dedi. Zeynep Turan’ın iddiasına göre bu günü en çok devlet adamları, derin devlet ve siyasal sistemler bekliyor. Çünkü tarihte de Satürn Jüpiter kavuşumu günü, toplumları ve insanları yönetmek için kullanılmış.

Programın o bölümünü izlemek isteyenler için ekliyoruz.

21 Aralık 2020 kehanetleri

Abone Ol 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz