Ana Sayfa Gündem 21 Aralık 2020 kehanetleri | Neler yaşanacak ve neler yapılmalı

21 Aralık 2020 kehanetleri | Neler yaşanacak ve neler yapılmalı

1
21 Aralık 2020 kehanetleri | Neler yaşanacak ve neler yapılmalı
Abone Ol 

21 aralık 2020 kehanetleri ardı arkası kesilmeden geliyor. Vatandaşlar 21 Aralıkta neler yapmalıyız, 21 aralık gecesi yapılması gerekenler ne gibi sorular soruyor.

Biz de bu konuda ortaya atılan kehanet diyebileceğimiz açıklamaları “21 aralık kehanetleri” olarak sizler için derledik.

İlk olarak Ünlü astrolog Zeynep Turan’ın sözlerinden başlayalım. Astrolog Zeynep Turan, 21 Aralık 2020 sonrası ne olacak, dünyayı ve Türkiye’yi neler bekliyor gibi konularda katıldığı televizyon programında anlattı. Canlı yayına telefonla bağlanan ünlü astrologun konuşmalarından önemli bölümleri sizler için derledik.

21 Aralıkta burçlar nasıl etkilenecek?

21 aralık burçlar üzerinde nasıl etki yapacak konusunda konuşan Turan, bu gece yaşanacak olan olayın burçların da üzerinde olduğunu, sadece burçları değil tüm dünyayı etkileyeceğini vurguladı. Burçlarla ilgili konuların 5 ocak sonrası konuşulması gerektiğini belirten Turan, asıl meselenin 21 Aralık – 5 Ocak tarihinde yaşanacak olaylar olduğunu vurguladı.

21 Aralık 2020 kehanetleri: 21 Aralık Mehdi mi geliyor?

21 Aralık akşamı neler yaşanacak”, “21 Aralık Mehdi’nin geliş tarihi mi?” diye merak edenler için Turan, “21 yüzyılı yeniden doğuruyor gökyüzünü” diyerek açıkladı:

2 gezegenin ışıklarının birleşmesi tüm dinlerde, din kitaplarında Mehdi’nin de haberleri olarak bizim kitabımızda da Kuran’ımızda da 2 gezegenin gökyüzünde sıralandığında peygamberlerin haberciliğini yapan toplumların yeni bir sürece girdiğini anlatan, yeni bir yüzyılın başlangıcını temsil eden, insanların yeryüzünde frekanslarıyla oynandığı ve aslında baktığınızda bu gezegenin algoritmalarının akışının değiştiğini anlatıyor.

21 aralık 2020 kehanetleri neler?

Ünlü ismin 21 aralık kehanetleri diyebileceğimiz açıklamaları şu şekilde;

 • Uydu düşmesi
 • Elektronik cihazların bozulması
 • Baş ağrıları
 • Siyasal krizler
 • İstanbul’da enteresan olaylar olacak
 • Gerginlik
 • Siber saldırılar olacak
 • Devletlerin kozmik odası, bankaları ev özel bankaları sıkışacak
 • Kişilerde öfke patlamaları olacak
 • Doğa olayları
 • Yanardağ patlamaları ve hareketlilikleri

Çok şey olacak bu gezegende, bu gezegen bir sıçrayışta, bu gezegen içindeki manyetik alanlar karışıyor. Frekanslarımız karışıyor. Şu an 2020’nin 17 aralığından 21 aralığına kadar gerçekleşecek gökyüzü olayının yaşatacağı doğa olayları insanoğlunu sıkıştırıcı ve çok ciddi anlamda siyasal krizlerin ülkedeki birçok ülkenin birbirine yaşatacağını işaret ediyor.

21 aralık’ta neler yapmalıyız?

Kehanetler: 21 aralık’ta neler yapmalıyız?

Ünlü astrolog Zeynep Turan, 21 Aralık geldiğinde ne yapmalıyız konusunda vurgulayarak sakin kalınması gerektiğini söyledi. Bu sürecin çeşitli krizlere ve gerginliklere yol açabileceğini belirterek, “Sakin kalan kazanır” dedi.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve programın o bölümünü izlemek isteyenler için videoyu da ekliyoruz.

Mehmet Ali Bulut’un 21 Aralık kehanetleri

Şimdi ise Yazar Mehmet Ali Bulut’un 21 Aralık kehanetleri bölümüne geçelim.

Beyaz Tv’de ekranlara gelen Her Açıdan programına katılan yazar Mehmet Ali Bulut, bu programda 21 Aralık ve sonrasında neler yaşancak anlattı.

Gelecekte dünyanın misyonunun değişeceği kehanetinde de bulunan ünlü yazar; “Önümüzdeki süreçte insana yüklenen misyon değişecek. Bilimi Allah ile buluşturan insanlar gelecek. İnsanlığı boyunduruğu altına almaya çalışan İblis sistemine karşı gelinecek. İnsanları bilim ile azıttılar. Bu sisteme aynı şekilde yani Müslümanlar ile cevap verilecek. Yeryüzünde uyduları kestiğiniz zaman her şey biter. İnsanlar zıvanadan çıkacak. Bu nedenle gökten bir müdahale söz konusu. Rahman Suresinde bu saldırı yazıyor. Gökten bir saldırı gelecek. İster uzay, ister melek, ister cin de. Bu olacak. Mutlaka yaşanacak. Güneş batıdan batmadan önce olacak” dedi.

Programdaki 2020 yılı 21 Aralık kehanetleri bölümünü izleyebilirsiniz.

21 Aralık 2020 gecesi ne olacak? Ünlü astrologdan kehanetler!

Nostradamus’tan 2021 kehanetleri

Abone Ol 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz