Ana Sayfa A101 Aktüel Ürünleri A101 aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

A101 aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

8
Abone Ol 

A101 aktüel ürünleri ne zaman ve hangi gün geliyor. Bildiğiniz gibi her marketin aktüel ürünleri için bir günü var.

A101 aktüel ürünleri ne zaman geliyor diye takip etmek istiyorsanız bu günü bilmeniz size avantaj sağlayacaktır, çünkü genellikle bu markete gelen aktüel ürünler geldiği gün bir kaç saat içerisinde tükenmektedir.

Bu sebeple gününü bilmek ve o gün erken saatlerde mağazaya gidip bu ürünü almak gerekmektedir. Çoğu zaman aktüel ürünler stok sayısı az olarak gelmektedir, öyle ki bu ürünler teknolojik ve popüler ürünler ise şube başına bir iki ürün dahi gelmektedir. Kaçırmak istemeyenler sabah erken saatlerde şubelerin önünde sıraya girip ürünleri bu şekilde almaktadırlar.

A101 aktüel ürünleri hangi gün gelecek?

A101 kataloglarında da belirtildiği gibi aktüel ürünler Perşembe günleri gelmektedir. A101 aldın aldın olarak geçen broşürlerdeki ürünler her hafta perşembe günleri şubelerdeki raflarda yerini almaktadır. A101 aldın aldın ürünleri bu Perşembe… şeklindeki sloganından hatırlayabilirsiniz.

Perşembe günü gelen ve satışa sunulan bu ürünler bir sonraki hafta Çarşamba gününe kadar satılmaya devam etmektedir. Fakat dediğimiz gibi satılacak ürün popüler ve az sayıda gelirse geldikten bir kaç saat sonra bitebilmektedir. Alacağınız ürün için bunu mutlaka göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Sadece Perşembe günleri değil, “Haftanın yıldızları” ürünleri de cuma, cumartesi ve pazar günleri de gelebilmektedir. Bu ürünler genellikle gıda ürünlerinde yapılan indirimleri kapsamaktadır, Perşembe günkü kadar teknolojik ürün, araç ve gereç yer almakmaktadır. Bu sebeple genellikle Perşembe günleri A101’e gelen ürünler daha sıkı takip edilmektedir.

Aktüel ürünler ne demek?

Aktüel ürünler demek, bir marketin ya da firmanın sürekli elinde tutmadığı, dönem dönem getirip satışa sürdüğü ürünler demektir. Bu ürünler stok sayısı olarak azdır ve sınırlı süre için getirilmektedir.

A101 nerelerde var?

Türkiye genelinde 9000’i aşkın mağazası olan ve internet sitesinden de sipariş verilebilen A101 her hafta onlarca ürünü indirimli fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Market ürünlerinden züccaciyeye, otomobil, bahçe ve yapı malzemelerinden kozmetik & kişisel bakım ürünlerine çok geniş ürün yelpazesine sahip olan market zinciri neredeyse her mahallede şubesi olmasıyla dikkat çekiyor.

A101 aktüel ürünler kataloğu takibini sitemizdeki kategoriden yapabilirsiniz. Bu bölümü sürekli olarak güncel tutacağımız için ara ara girip bakmanızda fayda var.

Abone Ol 

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz