Ana Sayfa A101 Aktüel Ürünleri A101’de satılan televizyon modelleri – Kapsamlı incelemeler

A101’de satılan televizyon modelleri – Kapsamlı incelemeler

6
Abone Ol 

A101 televizyon modelleri alınır mı? Bu müşteriler tarafından çokça sorulan bir soru. A101 televizyon yorumları ve A101’e gelecek televizyon modelleri incelemeleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu içeriğimiz a101 televizyon modelleri değiştikçe ve yenileri geldikçe güncellenecek.

A101’den alınan TV modelleri ve markaları genellikle Toshiba, Samsung, sunny ve Hi- level markalarından oluşmaktadır.

A101’de satılan Hi-Level 49” ULTRA HD Android Smart LED TV

A101’de satılan televizyon markalarından ilk inceleyeceğimiz model Hi-Level 49” ULTRA HD Android Smart LED TV

124 santimetre genişliğe sahip olan bu televizyon modeli 2 yıllık sunny garantisine sahiptir. 5 milimetre gibi oldukça dar bir çerçeveye sahip olması nedeniyle daha geniş bir ekran görünüşü sunmaktadır. 3 adet HDM I girişi ve 2 adet USB girişi bulunmaktadır.

A101’de satılan hi level 49 inç ultra HD Android smart LED televizyon dahili uydu alıcısı ve dahili wifi özelliklerine de sahiptir. bu televizyonu aldıktan sonra ekstra bir uydu alıcıya ihtiyacınız olmayacak. dört çekirdekli Android işlemciye sahip olan bu televizyon tepkime hızı olarak da bu sebepten dolayı hızlı sayılabilir.

Kablosuz görüntü aktarma ve dijital ses çıkışı da bu televizyonun diğer özellikleri arasındadır.

A101’de satılan Hi-Level 43” FULL HD Android Smart LED TV

Sıradaki inceleyeceğimiz televizyon modeli: Hi-Level 43” FULL HD Android Smart LED TV

A101’de en çok satılan televizyon modellerinden biri de Hi-Level 43” FULL HD Android Smart LED televizyon modelidir.

109 santim genişliğe sahip olan bu televizyon Sunny tarafından garanti kapsamına alınmıştır. Garanti süresi 2 yıldır. A101’den televizyon almak isteyenler bu modeli geldiklerinde kaçırmamaktadır.

3 adet HDMI girişi ve 2 adet USB girişine sahip olan bu televizyon ses kalitesi açısından da iyi bir performans sergilemektedir. Bu modelde de dahili HD uydu alıcısı ve dahili wifi mevcuttur. A101’den bu televizyon modelini alanlarda yorumlar bölümünde memnun kalıp kalmadıklarını yazarak almak isteyenlere bu konuda fikir verebilir.

Detaylı inceleme ve kutu açılışı için bir de video ekliyoruz bu ürün ile alakalı;

A101 Toshiba 58 inç ultra HD televizyon modeli

A101’de satılan televizyon modellerinden bir diğeri ise Toshiba 58 inç ultra HD televizyondur.

A101 Toshiba televizyon modeli ultra HD çözünürlüğe sahiptir, yani 4K izleyebilme imkanı sunmaktadır. LED ekrana sahip olan bu televizyonun dahili HD uydu alıcısı da mevcuttur. Smart TV özelliğine sahip olan bu model a plus enerji tüketim sınıfında yer alıyor. Dahili wifi özelliği de bu televizyonda mevcuttur. 2 adet USB girişi ve 4 adet HDMI girişi bulunan bu televizyon 2020 yılında üretilmiştir.

A101 Toshiba TV yorumları bu model için oldukça iyidir. Hepsiburada üzerinden de satılan bu ürüne orada yapılan 3 değerlendirme mevcuttur ve ortalama puanı 5 üzerinden 5’tir.

Daha detaylı inceleme için ve ürünü görmek için videoyu da izleyebilirsiniz.

Ek olarak Toshiba TV yorumları kafanızda tam otursun diye  ikinci bir videoyu daha ekledik.

Toshiba televizyon kurulumu nasıl yapılır?

A101’den alınan TV kurulumu Toshiba modeli olarak sorun mu yaşıyorsunuz? A101’den alınan TV kurulumu Toshiba kurulum videosunu izleyerek sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Adeta bir rehber niteliğindeki bu videoda A’dan Z’ye tüm detaylar anlatılmış. Uzun bir video olması nedeniyle siz size yardımcı olacak bölüme atlayarak izleyebilirsiniz.

A101’den alınan Samsung 40″ full HD TV 1080p televizyon özellikleri

A101 Samsung televizyon modeli olarak 40 inç full HD TV aralıklarla aktüel ürünü olarak satışa sunulmaktadır.

A101’de satılan Samsung televizyon modelinin özelliklerini kısaca anlatalım.

A101’e gelen Samsung 40 inç full HD TV 1080p yani full HD çözünürlüğe sahip olan bu televizyon dahili uydu alıcıya sahiptir. 3 adet HDMI girişi bulunan bu televizyonun üretim yılı 2018’dir. Smart TV özelliğine sahip olan bu model 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahiptir.

A101den alınan Samsung Tv kurulumu konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Hiç dert etmeyin! Samsung televizyon kurulumu nasıl yapılır tüm detaylarıyla bu videoda mevcut. Açılışından kurulumuna tüm detayları bulabilceğiniz bu video sayesinde A101’den aldığınız Samsung televizyon kurulumu sorununu aşacağınızdan eminiz.

A101’e gelen Toshiba televizyon modellerinden bir diğeri ise Toshiba 49 inch full HD smart LED TV. Full HD çözünürlüğe sahip olan bu smart televizyon 3 yıl Vestel garantisine sahiptir. Bu televizyonda YouTube netflix prime video gibi uygulamaları doğrudan kullanabilmektesiniz. Dahili HD uydu alıcıya sahiptir ekstra bir kutu gerektirmiyor.

Ürünü görmek ve daha yakından incelemek için videodan da faydalanabilirsiniz.

Abone Ol 

6 YORUMLAR

  1. […] A101 televizyon modelleri olarak bu sayfada 2 model mevcut. A101’den televizyon alınır mı diyorsanız uygun fiyata kaçmaz diyebiliriz. İlk inceleyeceğimiz model Hi-Level marka televizyon. 55″ Ultra HD Android Smart Led TV. A101 Hi-Level 55″ Ultra HD Android Smart Led televizyon modeli 2 yıl Sunny garantisinde. Bu üründe dahili Wi-Fi, 2 USB girişi, 3 HDMI girişi mevcut. Dahili uydu alıcı var mı? Evet var! Daha ne olsun? Fİyatı da 3599 TL. […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz