Ana Sayfa A101 Aktüel Ürünleri A101’den 15 lira indirim kampanyası – Anında geçerli!

A101’den 15 lira indirim kampanyası – Anında geçerli!

0
Abone Ol 

A101 15 lira indirim kampanyasından nasıl faydalanırız? 15 liralık anında indirim fırsatı başladı. A101 kapıda 15 lira indirim kampanyasından yararlanabilmek için ne yapılmalı? Sorusuna bu yazımızda yanıt vereceğiz.

Öncelikle A101 kapıda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamadan üye girişi yapmanız gerekiyor. bilgilerle uygulamayı üye olabilirsiniz. Uygulamada teslimat adresinizi belirtmeniz gerekiyor.

15 liralık indirim kuponunu kullanabilmeniz için ne kadarlık sipariş vermeniz gerekiyor?

A101 kapıda uygulaması ile 150 lira ve üzeri alışverişlerinizde 15 liralık indirim kazanabilirsiniz.

A101 15 liralık indirim ne zamana kadar geçerli?

Uygulamada kullanacağınız bu kod 12-13 Aralık tarihlerinde geçerlidir.

A101 15 lira indirim kodu nedir?

A101‘den vereceğiniz 150 lira ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz hafta sonu geçerli olan indirim kodu: HFT15

İndirim kuponundan faydalandığımız da indirimli ürünlerden alabiliyor muyuz?

Evet a101 aktüel ürünleri dahil olmak üzere uygulama üzerindeki tüm indirimli ürünleri alabilirsiniz.

A101 kupon kodu sayesinde 165 liralık alışveriş yaptığınızda 150 lira ödeyeceksiniz. Ayrıca sipariş kargo ücreti de yok.

Evinize sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen ürünler teslimat saati olarak seçtiğiniz saat diliminde teslim edilecektir. Bildiğiniz gibi hafta sonu sokağa çıkma yasağı var fakat marketler belirli saatlerde çalışabiliyor.

Bir de not: Alacağınız ürünlerin toplam tutarına göre poşet fiyatı da eklenecek. Her 50 liralık ürüne 1 poşet ekleniyor. Poşet fiyatı olarak 150 liralık alışveriş yaptığınızda 0,75 kuruş eklenecek. Eğer 150 lirayı da aşacak bir siparişiniz varsa 1 lira ve üzeri poşet ücreti ödeyeceğinizi de unutmayın.

Poşet için para ödeme olsa bile her halükarda karlı bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü hem evden çıkmadan ürünler ayağınıza geliyor, hem teslimat ücreti yok, hem indirimli ürünleri ve aktüel ürünleri indirimli fiyatları geçerli olarak alıyorsunuz. Daha ne olsun diyoruz. Özellikle tavsiye edebileceğimiz bir ürün size; Dardanel ton balığı ve Çaykur’un Altınbaş çayı oldukça uygun fiyatla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tüm alacaklarınızı sepete ekledikten sonra yukarıda da belirttiğimiz A101 indirim kodunu uygulamada belirtilen alana girin ve anında fiyatta düşüşü görün.

A101'den 15 lira indirim kampanyası
A101’den 15 lira indirim kampanyası

Bu kampanyanın belirli bölgelerde geçerli olduğunu da belirtelim. yaşadığınız yeri kapsaması gerekmektedir.

A101 aktüel ürünleri sitemizde sürekli olarak güncel halde yayınlanmaktadır. Aktüelciyim sitesini takip ederek bu kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 

 

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz