Ana Sayfa Bim Aktüel Ürünleri BİM aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

BİM aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

9
Abone Ol 

BİM aktüel ürünleri ne zaman geliyor, hangi günleri takip etmek gerekir? İndirimli ürünleri kaçırmamak için marketlerin aktüel ürün getireceği tarihleri ve günleri çok iyi bilmek gerekiyor.
Her marketin aktüel ürün günü farklı olabiliyor. Haftanın belirli günlerinde gelen bu fırsat ürünleri çok ilgi çekiyor, çünkü artık devir ekonomi devri.

Bim’in aktüel ürünlerini alabilmek için her haftanın çarşamba gününü takip etmeniz gerekiyor. Aktüel ürünler katalogları daha öncesinde yayınlandığı için ne olup olmadığını Çarşamba gününden önce belirlemenizde ve incelemenizde fayda vardır. Çünkü bu ürünler sabah market açılır açılmaz bitebilmektedir.

Bim aktüel ürünleri Cuma günü raflardaki yerini alıyordu fakat pandemi nedeniyle değişikliğe gitmek zorunda kaldılar.. Artık bir sonraki karara kadar Bim aktüel ürünleri çarşamba günü raflarda olacak. Her haftanın çarşamba gününden itibaren satışa sunulan onlarca ürün olmaktadır. Bu ürünleri kaçırmamak için çok sıkı takipçi olmak gerekiyor. Ayrıca Bim’in genellikle gıda ürünlerinden oluşan bir de salı günü aktüel ürünleri bulunmaktadır.

Gerek çarşamba günleri, gerekse salı günlerinden itibaren satışa sunulan bu ürünleri sitemizdeki BİM aktüel ürünleri kategorimizden takip edebilirsiniz. Bu kategoriyi sürekli güncel tutarak sizlerin ürünlerden haberdar olmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Aktüel ürünler ne demek, ne anlama gelir?

Aktüel ürün ne anlama gelir: Bir marketin ya da şirketin belirli dönemlere özel satışa sunduğu ürünler diye açıklayabiliriz. Aktüel ürünler o markette gündelik olarak bulunmayan fakat sınırlı bir tarih aralığında ve belirli dar bir stok adediyle satışa sunulurlar. Aktüel ürünler ne demek kısaca özetleyecek olursak promosyon ürünleri gibi tarif edebiliriz.

BİM nerede var?

Türkiye genelinde 8310 mağazası bulunan BİM bu kadar yaygın bir marketler zinciri olması sebebiyle neredeyse herkes tarafından alışveriş için tercih edilmektedir. BİM’e özel ürünlerin de fiyat/performans bakımından uygun olması ekonomisini ve cebini düşünen insanların alışveriş için bu marketi tercih etmesini sağlıyor.

En yakın BİM nerede?

Hangi ilde nerede şube var incelemek istiyorsanız https://www.bim.com.tr/Categories/104/magazalar.aspx sitesindeki Mağaza bul bölümüne bakabilirsiniz. Burada il ve ilçe bazında seçim yaparak size en yakın BİM mağazasını bulabilirsiniz.

Abone Ol 

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz