Ana Sayfa Bim Aktüel Ürünleri Bim aktüel ürünleri neden cuma gelmiyor? Açıklama geldi!

Bim aktüel ürünleri neden cuma gelmiyor? Açıklama geldi!

0
Abone Ol 

Müşterileri tarafından sıkı takip edildiği için çoğu kişi “Bim aktüel ürünleri neden çarşamba günü geliyor”, “Bim aktüel ürünleri neden cuma günü gelmiyor”, “Bim günü değişti mi” gibi sorular sormaya başladı.

Bim aktüel ürünleri hangi gün geliyor sorusuna tartışmasız herkes cuma günü yanıtı verecektir fakat 2020 sonlarından itibaren cuma günleri aktüel ürünler gelmez oldu.

Koronavirüs salgını hayatımızın her aşamasını etkilemeye devam ediyor. Pandemi süreci tüm sektörleri vurdu ve marketçilik sektörü de kendisini bu yeni sürece adapte etmek için bir takım adımlar atmak zorunda kaldı.

Haftanın belirli günlerinde müşterilerine aktüel ürünler adı altında normal fiyatlarından daha ucuza, indirimli kampanya ürünlerini satan marketler, bu günlerini değiştirme kararı aldı.

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle marketler artık indirimli ürünlerini daha erken raflara koymaya başlayacak.

Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunan ve aktüel ürünleri dört gözle beklenen BİM de bu değişikliğe gittiğini yaptığı resmi duyuru ile açıkladı.

BİM aktüel ürünleri neden çarşamba geliyor?

Cuma günleri raflarda ürünleri göremeyen vatandaşlar “BİM aktüel ürünleri neden çarşamba günü geliyor”, “BİM aktüel ürünleri neden cuma günü gelmiyor”, “Bim günü değişti mi” sorularını çokça sordu.

Konu ile ilgili BİM, resmi sayfasından yaptığı açıklamasında şu ifadeyi kaydetti:

“Değerli Müşterilerimiz, Koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Cuma Aktüel ürünlerimizin satış gününde değişikliğe gidilmiştir.

Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize daha sağlık hizmet sunmak amacıyla Cuma günleri satışa sunulan Aktüel ürünlerimiz yeni bir duyuruya kadar ÇARŞAMBA günleri satışa sunulacaktır”

ŞOK aktüel ürünleri günü de değişti!

Bir gün değişikliği açıklaması da ŞOK marketlerinden geldi. Yüzlerce şubesi bulunan bu marketler zinciri de, sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle Cumartesi günleri satışa sunulan indirimli ürünleri artık Cuma günü satacağını duyurdu.

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz