Ana Sayfa A101 Aktüel Ürünleri Bu hafta A101’e gelecek spor aletleri – 21 Ocak 2021 Aktüel ürünleri

Bu hafta A101’e gelecek spor aletleri – 21 Ocak 2021 Aktüel ürünleri

2
Abone Ol 

2021 yılı A101 spor aletleri ne zaman gelecek diye merak edenleri sevindirecek haber… A101 21 Ocak aktüel ürünlerinde spor aletleri dikkat çekiyor. Kapı barfiks demirinden kondisyon bisikletine, dambıl setinden plates matına değişik ürünler yer alıyor katalogda.

Türkiye’nin en çok mağazası bulunan süper marketler zinciri olan A101 aktüel ürünleri bu hafta 21 Ocak 2021 Perşembe günü de raflardaki yerini alacak. Her hafta onlarca çeşit ürünü indirimli fiyatlarla sunan A101 spor aletleri konusunda da ara ara sporseverleri sevindirecek ürünler getiriyor.

A101 spor aletleri incelemesine geçmeden önce A101’e hangi spor aletleri geliyor madde madde sıralayalım.

  • İkili dambıl seti
  • Kapı barfiks barı
  • Masa tenisi raket seti
  • Ayarlanabilir atlama ipi
  • Fitness eldiveni
  • Altis dikey kondisyon bisikleti
  • Plates matı

A101 spor aletleri fiyatları piyasaya göre uygun olduğu için çokça rağbet görüyor. Bu hafta A101’e gelecek spor aletleri arasında en çok dikkat çeken ürün Altis dikey kondisyon bisikleti.

A101’de satılacak Altis dikey kondisyon bisikleti fiyatı ve özellikleri

A101 kondisyon bisikleti fiyatı olarak 649 lirayı belirlemiş. Bu kondisyon bisikleti ücretsiz teslimat ile 7 iş günü içerisinde evinize gönderiliyor. Çoğu kişi şunu soruyor; kondisyon bisikletini mağazadan kendim mi alacağım, nasıl taşırım… Hayır, şubeden aldığınızda evinize ücretsiz teslimatla ürün gönderiliyor.

Altis dikey kondisyon bisikleti özellikleri nelerdir?

Üzerinde 1 adet LCD ekran bulunan bu kondisyon bisikletinin gösterge mesafe ve kalori hesabını görebiliyorsunuz. Çok kolay bir kuruluma sahip olan bu spor aleti, ayarlanabilir pedal direncine sahip.

Yukarı ve aşağı yönde ayarlanabilir bir seleye sahip ve oldukça ergonomik bir fonksiyonda.

Ön tekerlekleri sayesinde kolayca yerini değiştirebiliyorsunuz.

A101’de satılacak Altis dikey kondisyon bisikleti alınır mı? Kaç kilo taşıyor?

Bu bisikletin taşıma kapasitesi 100 kilogram. Almadan önce en çok dikkat etmeniz gereken kriter bu olmalı eğer kilonuz 100’ün üzerinde ise bu bisikleti tercih etmemeniz gerekiyor. Ürün 9 buçuk kilogram ağırlığında.

2 yıl boyunca Altis garantisine sahip olan bu ürünü 649 liralık fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

Ürünün videosunu da ekleyelim, dilerseniz bakabilirsiniz..

A101 kapı barfiks çubuğu yine bu hafta gelecek başka bir ürün. 76 96 santimetre arasında kurabileceğiniz kapı barfiks barı krom kaplama malzemeden yapılmış ve oldukça kolay kurulumu olan bir ürün.

Birkaç dakika içerisinde kapıya montajını yapıp kullanıp yine kısa süre içinde söküp kaldırabilirsiniz. A101 barfiks demiri fiyatı 39,95 TL

2 adet 5 kiloluk dambıldan oluşan dambıl seti fiyatı da 39,95 TL
Masa tenisi severleri ilgilendiren bir ürün. iki raket ve 3 toptan oluşan masa tenisi raketi seti 16 lira 95 kuruştan a101’de satışa sunulacak.

Ayrıca ayarlanabilir atlama ipi fitness eldiveni ve pilates matı diğer spor ürünleri.

A101’e gelecek spor ürünleri 21 Ocak 2021 Aktüel ürünleri

Spor yaparken müzik dinlemeden olmaz… Bunun için yine şanlısınız ki A101 21 Ocak aktüel ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklık modelleri yer alıyor. Bu incelememize de göz atmanızı tavsiye ederiz…

Abone Ol 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz