Ana Sayfa Gündem Düğünde eski sevgilisini yanına çağırıp sarılan gelin! Bu kadarına da pes dedirten...

Düğünde eski sevgilisini yanına çağırıp sarılan gelin! Bu kadarına da pes dedirten olay…

0
Abone Ol 

Düğünde eski sevgilisine sarılan gelin ülkede gündem oldu. TikTok’ta milyonlarca kez izlenen eski sevgilisine düğününde sarılan kadının videosu olay oldu.

Akıl almaz görüntüler Malezya’dan. Her şey normal bir şekilde giderken herkesin ağzını açık bırakan bir olay oldu. Düğününe eski sevgilisini çağıran gelin bununla da kalmadı, yaptığı hareketle sosyal medyada gündem oldu.

TikTok üzerinden paylaşılan görüntülerde gelin, damada evet demeden önce son bir istekte bulunuyor. Yanına çağırdığı sevgilisine son bir kez sarılmak.

Müstakbel damadımız da bir kaç dakika sonra eşi olacak olan bu kadının isteğini kırmıyor ve eski sevgililer herkesin gözü önünde sarılıveriyor…

Gerçek mi kurgu mu?

Bunun gerçek mi yoksa mizansen olarak fenomen olmak için mi tasarlandığı net değil ama bütün davetlilerin önünde böyle bir şeyi gerçekte yapmanın çokta mümkün bir şey olmayacağı kanaatindeyiz.

Malezyalı gelinin bu Tiktok videosu dünyada şu ana kadar 6 milyon kişi tarafından izlendi. Videonun bu kadar viral olması da bir kurgu olabileceğini bizlere gösteriyor.

Kadın şimdiden TikTok’ta milyonlar izlemenmeyi bu sayede başardı ve fenomen oldu bile…

İzlemeniz için aşağıya o videoyu ekliyoruz. İzleyin ve kurgu mu gerçek mi yorum olarak bizimle paylaşın.

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz