Ana Sayfa Faydalı Bilgiler En hızlı sonuç veren kaş gürleştirme ve kalınlaştırma kürleri

En hızlı sonuç veren kaş gürleştirme ve kalınlaştırma kürleri

0
Abone Ol 

Kaş güçlenmesi için neler yapılabilir? İbrahim Saraçoğlu kaş gürleştirme kalınlaştırma kürü ile birkaç doğal yoldan kaş gürleştirme bitkisel çözüm arıyorsanız kaş çıkarma kürü tariflerimiz bu içeriğimizde sizinle paylaşılacak.

İbrahim Saraçoğlu kaş gürleştirme kürleri

Kaş güçlenmesi için 2 diş sarımsağı bir yemek kaşığı soğuk pres badem yağı ile karıştırın. İyice karıştığından emin olun. 15 dakika ağzı kapalı bir kapta beklesin. Beklendikten sonra hazırlamış olduğunuz bu karışımı kaç gürleştirmek için sürün.

Zayıf kaşlar, seyrek kaşlar için bu karışım bulunmaz bir nimettir. Peki bu karışımı ne kadar bekleyeceksiniz?

En fazla yarım saat kadar bu karışımı beklettikten sonra mutlaka bu bölgeyi lavanta özlü katı sabunla yıkayıp durulayın.

Durulamada lavanta özlü katı sabun kullanılmasının sebebi lavantanın kıl köklerini güçlendirici etkisi olması nedeniyledir.

Kaş gürleştirme kürü kaç kere uygulanır?

İbrahim Saraçoğlu kaş gürleştirme kalınlaştırma kürünü haftada 3 defa uygulamanız gerekmektedir. Bu küre bir buçuk ay devam ettiğinizde daha gür kaşlarınız olduğunu göreceksiniz. O yöntem Kaş gürleştirme konusunda en etkili yöntemdir.

Saç çıkartma da olduğu gibi Kaş çıkartma da da sarımsak oldukça etkilidir.

İbrahim Saraçoğlu’nun kaş çıkaran ikinci formülü

İbrahim Saraçoğlu tarafından anlatılan bir diğer Kaş gürleştirme kürü ise aslan pençesi ile yapılan kürdür. Kaş gürleştirme bitkisel çözüm formüllerimizden ikincisine geçiyoruz.

Testere dişli aslan pençesi Kaş gürleştirme konusunda oldukça faydalıdır. Bu kürün tek malzemesi budur. Kaynayan bir su bardağı suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kadar aslan pençesi atıp 7 dakika kaynatıyoruz. Bir süre ılımasını bekledikten sonra akşam yemeklerinden yarım saat önce bir su bardağı tüketiyoruz. Günde 1 defa içmek yeterlidir. Bu çay hormonlar üzerinde etki edip kaş gürleştirmeye ve kaşların hızlı uzamasına destek oluyor. Bu çay kürünü bir ay boyunca devam ettirdiğinizde faydasını göreceksiniz.

Evde en kolay kaş çıkarma ve gürleştirme yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu kaş gürleştirme tariflerine ek olarak birkaç bitkisel çözüm daha sizlerle paylaşalım.

Kaşlar kıl köklerindeki vitamin eksikliği nedeniyle dökülmektedir. Seyrekleşmesi insanlar için Moral bozucu bir görüntüye neden olmaktadır. Kaş güçlendirme ve sıklaştırma doğal yollarla yapılabilmektedir. Kaş dökülmesini durdurmak için öncelikle bir vitamin değerlerine baktırmak, hangi vitaminde eksiklik varsa doktorların yönlendirmesi ile bu vitaminleri almak ilk adım olacaktır. Sonrasında evde kaş çıkarma kürleri hazırlayabilirsiniz.

Zeytinyağı ile kaş güçlendirme

Zeytinyağı ile kaş güçlendirme

Taş çıkarma konusunda zeytinyağı oldukça faydalıdır. A ve e vitaminleri bakımından zengin olması kıl köklerinin güçlenmesine olumlu katkı sağlar. Güçlenen kıllar dökülmeyecek için belli bir süre sonra daha gür görüneceklerdir. Zeytinyağı ile Kaş güçlendirme için kaşlarınızın birkaç damla damlatıp parmaklarınızla masaj yaparak kıl köklerini bu yağı yedirmemiz gerekmektedir. Yaklaşık 2 saat bekledikten sonra ılık su ile durulayabilirsiniz. Zeytinyağı ile kaş çıkarma uygulamasından etkili sonuç alabilmek için bu mesajı iki günde bir ve birkaç hafta boyunca devam ettirmeniz gerekmektedir.

Soğan ile kaş güçlendirme

Soğan ile kaş güçlendiren karışım

Soğan içeriğinde bulunan sülfür ile kaşların güçlenmesine destek olmaktadır. İki Kaş gürleştirme için soğan nasıl kullanılır? 1 tane soğanı ufak ufak doğrayın ve bir tatlı kaşığı limon suyu ile macun kıvamına getirin. Hazırladığınız bu karışımı bir pamuk yardımıyla saçlarınıza sürün ve 1 saat kadar bekletin. Her gün uygulayabileceğiniz bu formül kaşlarınızdaki kıl köklerini besleyecektir.

 

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz