Ana Sayfa Hakmar Aktüel Ürünleri Hakmar aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

Hakmar aktüel ürünleri hangi gün geliyor?

5
Abone Ol 

Hakmar aktüel ürünleri ne zaman geliyor? Hakmar indirimlerinden faydalanmak için Hakmar aktüel ürün kataloglarını iyi takip etmek ve ürünlerin satışa sunulduğu gün erkenden mağazaya gidip satın almak gerekmektedir.

Hakmar aktüel ürünleri ne zaman geliyor?

Hakmar marketlerine gelen indirimli ürünler her haftanın Perşembe günü satışa sunulmaktadır. Hakmar marketlerinin indirimli ürün kataloglarına sitemizdeki kategoriden ulaşabilirsiniz. Her hafta yenilenen kataloğa bu kategoride yer vereceğiz. Düzenli takip ederseniz fırsatları kaçırmaz, haberdar olursunuz.

Hakmar nerede var?

Hakmar İstanbul, Sakarya ve Kocaeli illerinde faaliyet gösteren bir süpermarketler zinciridir. İlk şubesini 1997 yılında İstanbul Pendik’te açmıştır ve şu an itibarıyla 3 ilde onlarca şube ile hizmet vermektedir.

Hakmar aktüel ürünlere ne tür ürünler geliyor?

Gelen aktüel ürünlerin türü ve çeşitleri her hafta değişmektedir. Herkesin ihtiyacı olan züccaciye ürünlerinden otomobil sahiplerini ilgilendiren ürünlere; ev tekstili ürünlerinden çocuklar için oyuncaklara çok geniş bir yelpazede ürünler indirimli fiyatlata haftadan haftaya değişerek satışa sunulmaktadır.

Siz bu fırsatları kaçırmamak için Aktuelciyim.com’a girerek Salı ya da Çarşamba günü girerek Perşembe günü gelecek ürünlere bakabilirsiniz.

Abone Ol 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz