Ana Sayfa Gündem Tolgahan Sayışman eşine ne hediye aldı? Dudak uçuklattı!

Tolgahan Sayışman eşine ne hediye aldı? Dudak uçuklattı!

0
Abone Ol 

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ikinci çocuğuna hamile olan eşi Almeda Abazi’ye duyanların dudağını uçuklatacak bir hediye satın aldı. Tolgahan Sayışman eşine ne hediye aldı?

38 yaşına basan ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan oyuncu Tolgahan Sayışman eşine aldığı hediyeyi duyurdu.

Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi

Tolgahan Sayışman’ın eşine aldığı hediye kaç para?

Eşine hediye alma konusunda oldukça cömert olduğu söylenebilen Sayışman kesenin ağzını sonuna kadar açtı ve Almeda Abazi’ye range Rover marka lüks cip aldı. bu aracın piyasa değeri yaklaşık olarak bir buçuk milyon lira.

Tolgahan Sayışman ne iş yapıyor?

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman pandemi sonrası iş sektörünü de değiştirdi. Koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörlerden birisi olan film ve dizi sektöründe yaşanan durgunluk sonrası ticarete atılma kararı alan Sayışman, inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte, “İşi büyütüyoruz. inşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk’te 40 dairelik bir rezidans ve 14 villadan oluşan iki projeye başladık” diyerek yaptığı işleri anlatmıştı.

Eşine dudak uçuklatan hediye alan Tolgahan Sayışman kimdir?

Eşine dudak uçuklatan hediye alan Tolgahan Sayışman kimdir?

Tolgahan Sayışman tam adı ile Turgut Tolgahan Sayışman. 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kadıköy İntaş Lisesi ve Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

2005 yılında Güney Kore’de düzenlenen Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması, Manhunt International’da Türkiye’yi temsil ederek dünya birincisi seçildi. 2006 yılında Kanal D ekranlarındaki Esir Kalpler isimli dizide oynadı. Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile oldukça başarılı bir performans sergileyen oyuncu, daha sonra Maçolar, Dicle, Hepsi1 ve Acemi Cadı dizilerinde de oyuncu olarak yer aldı.

24 Ekim 2008’de baş rollerini Fahriye Evcen’le paylaştığı Aşk Tutulması adlı sinema filminde oynadı. İzlenme rekorları kıran Elveda Rumeli adlı dizide “Mustafa” rolünü canlandırdı. 6 Kasım 2009’da vizyona giren Aşk Geliyorum Demez adlı filmde Bergüzar Korel ile başrol oynadı. Kavak Yelleri isimli gençlik dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Ekranların efsane dizilerinden biri haline gelen Elveda Rumeli’de Mustafa rolünde izleyicinin karşısına çıkan Sayışman, 6 Kasım 2009’da vizyona giren Aşk Geliyorum Demez adlı filmde Bergüzar Korel ile başrol oynadı.

2017-2018 yılları arasında ekranlara gelen Siyah İnci isimli dizide “Kenan Çelebi” karakteri ile baş rolü ünlü oyuncu Hande Erçel ile paylaştı. Anne tarafından Trabzonlu, baba tarafınca ise Selanik ve Arnavutluk kökenlidir.

Tolgahan Sayışman kiminle evli?

Ünlü oyuncu Sayışman, 2017 yılından bu yana Almeda Abazi ile evlidir.

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz