Ana Sayfa Faydalı Bilgiler Un bitinden nasıl kurtuluruz Evde hazırlanabilecek doğal formül

Un bitinden nasıl kurtuluruz Evde hazırlanabilecek doğal formül

0
Abone Ol 

Un bitinden kurtulma yolları arayanlardan birisi misiniz? Çiçekler için en büyük belalardan biri olan unlu bit ile mücadele etmek onlardan kurtulmak sandığınızdan kolay.

  • Un biti çiçeklere zarar verir.
  • Bu zararlı canlılardan çiçekleri uzak tutmak gerekir.
  • Hızlı çoğalırlar ve bu yüzden bir an önce önlem almak gerekir.
  • Unlu bitinden kurtulmanın doğal yolları var.

Tek malzeme ile unlu bitler nasıl geçer öğrenince çok şaşıracak bir o kadar da sevineceksiniz. Un biti genellikle yeşil ve yeni çıkan filizlerde ortaya çıkan ve çiçeğimizin gücünü emerek kurumasına ya da güç kaybetmesine neden olan zararlı canlılardır.

Bu nedenle sağlıklı çiçekler yetiştirmek, onların daha güçlü ve canlı olmasını sağlamak için un biti gibi çiçek böcekleri ilacı hazırlayıp onları bu dertten kurtarmamız gerekebilir.

Çiçeğinizde bu sorun olduğunda sakın panik yapmayın, çiçeğiniz kısa sürede eski halini alacak. Yapmanız gerekenleri uygulamalı video olarak hazırladık ve sizlere sunuyoruz.

Siz de videoda verilen bilgileri uygulayarak un biti böceklerinin kökünü kurutabilirsiniz.

Yaprak biti ile organik mücadele ilacı yapımını da daha önce sizinle paylaşmıştık. O da etkili ve farklı bir formül, dilerseniz ona da göz atabilirsiniz.

Ayrıca Unlu bitler için organik ilaç yapımı içeriğimiz de mevcut, o da kullananların yararlı bulduğu doğal ve çiçek dostu bir karışımdır.

Abone Ol 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz